Startseite

Buchen Sie noch heute einen Termin!

Lass dich nicht mit Schmerzen abfinden! Einen Termin machen

Call us for appointment

+90 532 280 17 00

Unsere Klinik hat sich zu einer erstklassigen Einrichtung für die Behandlung von Zahnverlust, Zahnkosmetik und modernster restaurativer Zahnheilkunde entwickelt.

ÜBER UNS

Dentisyon Zahnarztklinik

Unser Mund- und Zahngesundheitszentrum wurde 2010 im Bahçelievler-Zentrum eröffnet und bietet seinen Patienten seine Dienstleistungen an, indem es die neuesten technologischen Entwicklungen in allen Bereichen der Zahnheilkunde verfolgt. Wir sind 6 Tage die Woche in unserer Klinik tätig. Wir tun unser Bestes, um unsere Patienten glücklich zu machen und arbeiten selbstlos.

WAS WIR TUN

Deine Zähne… Unser Geschäft…

Dental Implants

Ein Zahnimplantat ist eine zylindrische und/oder konische künstliche Zahnwurzel aus Titan, die anstelle einer Zahnwurzel verwendet wird.

Veneers

Ziel des digitalen Lächelndesigns ist es, das perfekteste Lächeln zu erzielen. Das Hauptinteresse der ästhetischen Zahnheilkunde liegt auf der perfektesten Gestaltung des Lächelns.

Teeth Whitening

Zahnaufhellung; Dabei handelt es sich um den Prozess der Aufhellung der aus unterschiedlichen Gründen entstandenen Verfärbungen auf der Zahnoberfläche durch chemische Methoden.

Referenzen

Ihr Feedback ist für uns sehr wertvoll!

Betül Geniş
Betül Geniş
2023-07-18
Yirmilik diş çekimi için tavsiye üzerine Ahmet Bey’den randevu aldım gerçekten çok samimi ve ilgili bir doktor çekimden aşırı korkum vardı ama sağolsun hiçbir şey anlamadan saniyeler içerisinde çekti çokta yardımcı oldu iyi ki tanıdım başka işlemlerimde olacak gönül rahatlığıyla gidebilirim
burcu AKAN
burcu AKAN
2023-07-15
Gerçekten ilgili ve samimi bir ekip. Randevu alarak işlemlerinize gittiğinizde en doğruya yönlendirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Zor tedavilerse deneyimleri fazla. Ege Hoca’nın samimiyeti, güleryüzü sizi zaten rahatlatıyor. İstanbulda 2. Adres aramayın.
Nisa Cansız
Nisa Cansız
2023-07-04
başak hocama kardeşimi getirdik çok memnun kaldı hiç korkmadı hatta korkusunu yendi
beyzanur kutlu
beyzanur kutlu
2023-07-04
Ahmet hocayla tanışmadan önce dişciye gidemezdim şuan koşarak geliyorum teşekkürler dentisyon ailesi
Kevser Yilmaz
Kevser Yilmaz
2023-05-26
Ahmet hocamızı çok önceden bezmialem hastanesinde çene cerrahı iken tanışmıştık başka Dr gittiğimde uyuşukluk kalma riski var dediler ve yapmak istemediler ama Ahmet hocamızın profesyonelliği sayesinde şuan çok iyiyim 2 yirmilik dişi cerrahi çekimle aldı ve çok şükür hiç bir sıkıntı yaşamadım şuan da tedavilerimizde kliniğine devam ediyoruz ekibi hepsi güler yüzlü ve işlerinde iyiler hepsi çok anlayışlı ve kibar
Zafer Akar
Zafer Akar
2023-05-20
Dr Ahmet Mihmanlı Dr Zeynep Gönülalan ve tüm ekiplerine ilgileri,tedavileri için çok teşekkür ederim.Herkese tavsiye ediyorum🙏
Sude Topaloğlu
Sude Topaloğlu
2023-05-19
Değerli Ahmet hocama ve ekibine çok teşekkür ederim. Çok korkmama rağmen 20 lik dişlerimi çok güzel bir operasyon ile aldılar hiçbir şey hissetmedim. Ayrıca klinikteki hijyen ve çalışanların ilgisi de çok güzeldi. Ramazan beye de çok teşekkür ediyorum.
Uyxl Ugur Yuksel
Uyxl Ugur Yuksel
2022-10-02
10 yıldır gittiğim tek yer diş yaptırmak sorunlu iş ve buradakiler işini iyi biliyor